Viega 25x25x16 Pexfit Pro T-idom (608941)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25x25x16 Pexfit Pro T-idom (608941)
VIEGA 25X25X16 PEXFIT PRO T idom – Az erő találkozása a precizitással, minden csatlakozásban!
Engedd, hogy a VIEGA 25X25X16 PEXFIT PRO T idom szűkített kivitele új szintre emelje otthonod vagy munkahelyed víz- és fűtésrendszerét! Az innovatív PPSU anyagból készült idom maximális megbízhatóságot és tartósságot nyújt, miközben könnyű súlya (mindössze 0,029 kg) egyszerű és gyors szerelést tesz lehetővé. A 25x25x16 mm-es átmérő és a 10 bar-os üzemi nyomás biztosítja, hogy fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerekben is tökéletesen helytálljon. A német precizitású Viega márka garanciát jelent arra, hogy minden csatlakozás stabil és szivárgásmentes lesz, hosszú távon. Akár új rendszert építesz, akár meglévőt korszerűsítesz, a PEXFIT PRO T idommal a munka gyors, egyszerű és biztonságos – válaszd a jövő csatlakozási technológiáját, és élvezd a gondtalan üzemeltetést minden nap!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0288 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25x25x16 |
| Csatlakozás | 25x25x16 |
| Súly | 0,029 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


