Viega 25x25x20 Pexfit Pro T-idom (608958)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25x25x20 Pexfit Pro T-idom (608958)
Viega Pexfit Pro: Ahol az erő és a rugalmasság találkozik a formában!
A VIEGA 25X25X20 PEXFIT PRO T IDOM az a megoldás, amire minden modern épületgépész szakember vágyik, ha megbízható, sokoldalú és tartós csőkapcsolatra van szükség. A kiváló minőségű PPSU anyagból készült szűkített T idom nemcsak ivóvíz-, fűtés- vagy csapadékvíz-rendszerekben teljesít kifogástalanul, de sűrített levegőhöz is tökéletes választás. A 10 bar maximális üzemi nyomás, a mindössze 0,029 kg-os súly és a precíz 25x25x20-as csatlakozási méret garantálja, hogy minden rendszerben a legjobb helyre kerül. A Viega név egyet jelent a hosszú távú biztonsággal és a professzionális kivitelezéssel, így a Pexfit Pro termékcsalád tagjaként ez az idom inspiráló példája annak, hogy a részleteken múlik a tökéletes eredmény. Válassza a VIEGA-t, ahol minden csepp számít, és a siker a részletekben rejlik!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0288 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25x25x20 |
| Csatlakozás | 25x25x20 |
| Súly | 0,029 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


