Viega 25x20x20 Pexfit Pro T-idom (608965)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25x20x20 Pexfit Pro T-idom (608965)
VIEGA 25X20X20 PEXFIT PRO T IDOM – A kapcsolatok mestere a precizitásban!
A VIEGA 25X20X20 PEXFIT PRO T idom szűkített kivitelben a modern csőhálózatok nélkülözhetetlen eleme, amely garantálja a megbízható kapcsolatokat minden helyzetben. PPSU anyagának köszönhetően kiválóan ellenáll a hőnek, vegyi anyagoknak és nagy nyomásnak, így akár 10 bar üzemi nyomás mellett is biztonságosan használható. Legyen szó fűtésrendszerről, ivóvízellátásról, csapadékvíz elvezetésről vagy sűrített levegőről, ez az idom minden igényt kielégít. Kompakt méretével és mindössze 0,039 kg súlyával könnyen beépíthető szűk helyekre is, miközben a Viega minőség hosszú távon megbízható működést biztosít. Válassza a PEXFIT PRO család tagját, és tapasztalja meg, hogyan emeli új szintre a szerelési projektjeit a pontosság, biztonság és hatékonyság ötvözésével!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,039 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25x20x20 |
| Csatlakozás | 25x20x20 |
| Súly | 0,039 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


