Viega 25x20x25 Pexfit Pro T-idom (608972)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25x20x25 Pexfit Pro T-idom (608972)
Viega Pexfit Pro T idom – ahol minden csepp számít, és minden csatlakozás tökéletes!
A VIEGA 25X20X25 PEXFIT PRO T idom szűkített kivitelben a modern otthonok és ipari létesítmények megbízható választása, ha a fűtés, ivóvíz, csapadékvíz vagy sűrített levegő rendszerek kiépítéséről van szó. A kiváló minőségű PPSU anyagból készült idom nemcsak ellenáll az idő próbájának, hanem a maximális, 10 bar üzemi nyomást is könnyedén kezeli. Kompakt, mindössze 0,029 kg-os súlya és 25x20x25 mm-es átmérője lehetővé teszi a gyors és egyszerű beépítést, miközben a szűkített kialakítás gondoskodik a helytakarékosságról és a precíz illeszkedésről. A Viega név garancia a hosszú élettartamra és a problémamentes működésre, így Ön nyugodt lehet, hogy rendszere mindig a legjobbat nyújtja. Válassza a VIEGA PEXFIT PRO T idomot, és tapasztalja meg a német precizitás és innováció erejét minden csatlakozásban!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0288 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25x20x25 |
| Csatlakozás | 25x20x25 |
| Súly | 0,029 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


