Viega 32x20x32 Pexfit Pro T-idom (609009)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32x20x32 Pexfit Pro T-idom (609009)
Válassza a VIEGA 32X20X32 PEXFIT PRO T idomot – ahol minden csatlakozás a jövőt építi!
A VIEGA 32X20X32 PEXFIT PRO T idom vörösöntvény anyagának és szűkített kivitelének köszönhetően a kiváló minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez az idom nem csupán egyszerű szerelvény: 32x20x32 mm-es csatlakozásaival tökéletes választás fűtéshez, ivóvízhez, csapadékvízhez vagy akár sűrített levegőhöz is, így minden helyzetben megállja a helyét. A Viega által gyártott, 10 bar maximális üzemi nyomásig terhelhető T idom 0,24 kg-os súlyával könnyen kezelhető, mégis rendkívül tartós. A PEXFIT rendszer tagjaként gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé, megkönnyítve a szakemberek munkáját, miközben garantálja a hosszú távú, problémamentes működést. Válassza a minőséget, amely inspirál – válassza a VIEGA-t, hogy minden csatlakozásban a jövő technológiáját érezhesse!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718.7
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,24 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32x20x32 |
| Csatlakozás | 32x20x32 |
| Súly | 0,24 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


