Viega 32x25x32 Pexfit Pro T-idom (609023)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32x25x32 Pexfit Pro T-idom (609023)
Viega – ahol az erő és megbízhatóság találkozik a részletekben!
A VIEGA 32X25X32 PEXFIT PRO T IDOM V.Ö. a modern épületgépészet elengedhetetlen kelléke, ha kompromisszummentes minőségre és tartósságra vágyik. Vörösöntvény anyagának köszönhetően rendkívül ellenálló, így hosszú távon is megbízható működést biztosít fűtési, ivóvíz-, csapadékvíz- és sűrített levegő rendszerekben. A szűkített T idom kialakításával hatékony csatlakozást tesz lehetővé, miközben a 32x25x32 mm-es csatlakozási méretek rugalmas felhasználást biztosítanak. A Viega név garancia a precizitásra és a minőségre, így Ön nyugodt szívvel választhatja ezt a terméket, akár új rendszer építéséről, akár meglévő korszerűsítéséről van szó. A maximális 10 bar üzemi nyomás és a mindössze 0,302 kg-os súly ideálissá teszi a gyors, egyszerű szereléshez, miközben hosszú élettartamot nyújt. Fedezze fel a Viega PEXFIT világát, ahol minden részlet az Ön kényelmét és biztonságát szolgálja!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718.7
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,302 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32x25x32 |
| Csatlakozás | 32x25x32 |
| Súly | 0,302 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


