Viega 16×2 Smartpress/Pexfit Pro ötrétegű cső 200fm (662585)
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16×2 Smartpress/Pexfit Pro ötrétegű cső 200fm (662585)
Öt rétegnyi biztonság, egyetlen csőbe zárva – Viega Pexfit, a jövő vízvezetéke!
A !!! VIEGA 16X2 PEXFIT PRO 2 PeRT FOSTA CSŐ 200 FM/TEKERCS a professzionális vízvezeték-szerelés új mércéje, mely kompromisszummentes minőséget kínál azok számára, akik a legjobbat keresik. Az ötrétegű, alu-betétes kivitel maximális tartósságot és kiváló hajlíthatóságot biztosít, így könnyedén alakítható bármilyen építészeti kihívás esetén. A 16×2 mm-es átmérő, 200 fm hosszúság és mindössze 0,109 kg súly ideálissá teszi nagy volumenű projektekhez is. A Pe-RT anyag és a 10 bar maximális üzemi nyomás garantálja, hogy rendszered hosszú távon is biztonságosan és hatékonyan működjön. Válaszd a Viega Pexfit kategóriát, ha valóban korszerű, megbízható és tartós megoldást keresel vízhálózatodhoz – hiszen a jövő már ma elkezdődött!
modelszám: 4708
jellemzők:
- ötrétegű cső
- alaktartó
- oxigénálló
- fehér színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,109 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Súly | 0,109 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 200 fm |
| Anyaga | Pe-Rt |


