Viega 32×3,2 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc ötrétegű cső 50fm/tekercs (699208)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32×3,2 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc ötrétegű cső 50fm/tekercs (699208)
Erő a csőben, jövő a rendszerben – VIEGA 32×3,2 PEXFIT PRO PeXc FOSTA CSŐ, ami minden nyomást kibír!
Fedezze fel a VIEGA 32×3,2 PEXFIT PRO PeXc FOSTA CSŐ páratlan erejét és megbízhatóságát, amely egyesíti az innovációt és a tartósságot! Ez az ötrétegű, alumíniumbetétes cső kiváló minőségű PE-Xc anyagból készült, így garantálja a hosszú távú stabilitást és a maximális 10 bar üzemi nyomást is könnyedén viseli. A 32×3,2 mm-es átmérő lehetővé teszi a nagyobb áteresztőképességet, miközben a mindössze 0,5 kg súly könnyedséget biztosít a szerelés során. A Viega név a minőség garanciája, a 50 fm hosszúság pedig rugalmasságot ad bármilyen épületgépészeti rendszer kiépítésében. Legyen szó otthoni vagy ipari felhasználásról, a VIEGA PEXFIT család tagjaként ez a cső új szintre emeli a megbízhatóságot és a teljesítményt. Válassza a biztos jövőt és a gondtalan mindennapokat: építse rendszerét VIEGA-val, ahol minden csatlakozás számít!
modelszám: 4705
jellemzők:
- ötrétegű cső
- alaktartó
- oxigénálló
- fehér színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32×3,2 mm |
| Súly | 0,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 50 fm |
| Anyaga | PE-Xc |


