Viega 16×2 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső kék 75fm (734060)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16×2 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső kék 75fm (734060)
Viega Pexfit: Ahol a kék csőben az erő és a megbízhatóság találkozik!
A !!! VIEGA 16X2 PEXFIT PRO PeXc szigetelt Fosta cső kék színben (75 m/tekercs) minden szakember és otthoni felhasználó álma, aki hosszú távra tervez minőségi víz- vagy fűtésrendszert. Ez a szigetelt többrétegű cső 16 mm átmérővel és 2 mm falvastagsággal kiváló tartósságot és kiemelkedő üzemi biztonságot kínál, akár 10 bar nyomásig. A PE-Xc anyag garancia a rugalmasságra és korróziómentességre, míg a 6 mm vastag szigetelés segít csökkenteni a hőveszteséget és növeli a rendszer energiahatékonyságát. A Viega név önmagában is a megbízhatóság szinonimája, így biztos lehet benne, hogy ez a könnyű, mindössze 0,14 kg súlyú cső minden elvárásnak megfelel. Válassza a hosszú élettartamot, a könnyű szerelhetőséget és a modern technológiát – válassza a Viega Pexfit szigetelt csövét, hogy otthona vagy projektje a legjobb alapokra épülhessen!
modelszám: 4705.5
jellemzők:
- ötrétegű cső, tekercsben
- 6 mm hőszigetelés(0,040 W/mK), PE védőfólia
- alaktartó
- oxigénálló
- kék színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,14 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16 mm |
| Súly | 0,14 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szigetelt többrétegű cső |
| Hosszúság | 75 fm |
| Falvastagság | 2 mm |
| Szín | Kék |
| Anyaga | PE-Xc |
| Szigetelés vastagsága | 6 mm |


