Viega 20×2,3 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső kék 75fm (734077)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20×2,3 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső kék 75fm (734077)
Viega Pexfit: A tiszta víz és meleg otthon csövekbe zárva!
A !!! VIEGA 20X2,3 PEXFIT PRO PeXc szigetelt Fosta cső kék (75 m/tek.) a korszerű ivóvíz- és fűtővíz-rendszerek nélkülözhetetlen eleme, amely ötvözi a technológiai innovációt a megbízhatósággal. A PE-Xc anyagnak köszönhetően rendkívül ellenálló, hosszú élettartamú cső, amely a 20×2,3 mm-es átmérővel, valamint a 10 bar maximális üzemi nyomással megfelel a legmagasabb elvárásoknak is. Szigetelt kivitelének köszönhetően hatékonyan megőrzi a víz hőmérsékletét, miközben minimalizálja a hőveszteséget, így energiát és pénzt takaríthat meg. A 75 méteres tekercs könnyű kezelhetőséget biztosít, mindössze 0,188 kg súlyával pedig egyszerűen szállítható és telepíthető. Válassza a Viega Pexfit rendszert, hogy otthona mindig tiszta vizet, biztonságos fűtést és megbízható működést élvezhessen – mert az otthona megérdemli a legjobbat!
modelszám: 4705.5
jellemzők:
- ötrétegű cső, tekercsben
- 6 mm hőszigetelés(0,040 W/mK), PE védőfólia
- alaktartó
- oxigénálló
- kék színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,188 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Súly | 0,188 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szigetelt többrétegű cső |
| Hosszúság | 75 fm |
| Anyaga | PE-Xc |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


