Viega 25×2,8 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső piros 25fm (784805)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×2,8 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső piros 25fm (784805)
VIEGA Pexfit: Építsd a jövőt, cső nélkül nincs álom!
A VIEGA 25X2,8 PEXFIT PRO PeXc szigetelt Fosta cső piros 25fm/tek a modern épületgépészet elengedhetetlen kelléke, amely új szintre emeli a víz- és fűtésrendszerek kialakítását. Ez a kiváló minőségű, PE-Xc anyagból készült, többrétegű cső nemcsak strapabíró, de a szigetelésének köszönhetően kiemelkedő energiatakarékosságot is biztosít. Könnyű súlya (mindössze 0,284 kg) és flexibilis szerkezete megkönnyíti a szerelést, így időt és energiát takaríthatsz meg. 25 méteres hosszával ideális akár nagyobb projektekhez is, legyen szó ivóvíz- vagy fűtővíz-ellátásról. A 10 bar maximális üzemi nyomás garantálja a biztonságos és hosszútávú működést. Válaszd a VIEGA Pexfitet, hogy otthonod alapjaiban legyen megbízható és időtálló – mert a tökéletes rendszer a részleteknél kezdődik!
modelszám: 4705.6
jellemzők:
- ötrétegű cső, tekercsben
- 6 mm hőszigetelés(0,040 W/mK), PE védőfólia
- alaktartó
- oxigénálló
- piros színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,284 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Súly | 0,284 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szigetelt többrétegű cső |
| Hosszúság | 25 fm |
| Anyaga | PE-Xc |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


