Viega 20-1/2″ Smartpress falikorong (729486)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-1/2″ Smartpress falikorong (729486)
VIEGA 20-1/2” SMARTPRESS FALIKORONG – A falba rejtett erő, ami összetart!
Fedezze fel a minőség és megbízhatóság új szintjét a VIEGA 20-1/2” SMARTPRESS falikoronggal, amely a VIEGA PEXFIT kategória zászlóshajójaként tökéletes választás minden modern otthon vagy ipari létesítmény számára. A vörösöntvény anyag garantálja a tartósságot és hosszú élettartamot, miközben a 20-1/2” átmérő és csatlakozás lehetővé teszi a sokoldalú felhasználást. A mindössze 0,098 kg súly és a 10 bar maximális üzemi nyomás mellett ez a falikorong könnyen kezelhető, mégis elképesztően erős. A precíz kivitel és a Viega gyártói háttér biztosítja, hogy minden szerelés egyszerű, gyors és gondtalan legyen. Válassza a SMARTPRESS falikorongot, és építse be otthonába vagy projektjeibe a megbízhatóságot, hogy a részletekben is a maximumot nyújtsa!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 6725.5
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Esővíz
- Sűrített levegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,098 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20-1/2" |
| Csatlakozás | 20-1/2" |
| Súly | 0,098 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Falikorong |
| Anyaga | Vörösöntvény |


