Geberit Delta 20 Nyomólap Alpin fehér (115.127.11.1)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Geberit Delta 20 Nyomólap Alpin fehér (115.127.11.1)
Nyomjon rá az eleganciára – Geberit Delta 20 nyomólap, ahol a stílus találkozik a funkcionalitással!
A GEBERIT DELTA 20 nyomólap fehér színben (115.127.11.1) a fürdőszobák igazi megújítója, amely nemcsak modern megjelenésével, hanem innovatív funkcionalitásával is kiemelkedik. Az alpin fehér színű, műanyagból készült nyomólap letisztult formavilágával tökéletesen illeszkedik bármely fürdőszobai enteriőrbe, miközben kétfunkciós vezérlésével segít a víztakarékosságban. A 246×164 mm-es méret és az ergonomikus kialakítás kényelmes használatot biztosít, a 0,5 kg súly pedig egyszerű szerelhetőséget tesz lehetővé. A Delta család tagjaként a Geberit minőség garanciája mellett hosszú távú megbízhatóságot és esztétikus megjelenést kínál. Emelje fürdőszobája színvonalát egy olyan megoldással, amely a mindennapokban is inspiráló kényelmet és kifinomult stílust biztosít!
- Alkalmazási célok: Öblítőtartály működtetéshez Geberit Delta falsík alatti öblítőtartályok esetén
- Alapanyag: Műanyag
- Elölről történő működtetés
- Működtető erő < 20 N
- Szélesség: 24,6 cm
- Mélység: 2,3 cm
- Magasság: 16,4 cm
- Működtetőlap-rögzítőkeret
- 2 működtetőpálca
- Rögzítőanyag
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Geberit |
| Mélység | 230 mm |
| Súly | 0,5 kg |
| Kivitel | Nyomólap |
| Méret | 246×164 mm |
| Szín | Alpin fehér |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Wc öblitőtartály működtetés |
| Család | Delta |
| Funkciók | 2 |
Letölthető dokumentumok
Geberit Nyomolapok és Wc tartályok termék katalogusa 2022.07


