Wilo ATMOS Pico 25/1-6 Economy fűtési keringető szivattyú (423694)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wilo ATMOS Pico 25/1-6 Economy fűtési keringető szivattyú (423694)
WILO ATMOS PICO 25/1-6 – Keringjen Ön is a megbízhatóság körforgásában!
A WILO ATMOS PICO 25/1-6 keringető szivattyúval a fűtés és hűtés új szintre lép: szürkeöntvény anyagának, mindössze 1,8 kg-os súlyának és kompakt, 180 mm-es beépítési hosszának köszönhetően könnyedén illeszkedik otthona vagy vállalkozása rendszerébe. A 40 W-os elektromos teljesítmény és az IPX2D védettség gondoskodik arról, hogy a szivattyú hosszú távon is megbízhatóan működjön, akár 95 °C-os hőmérsékletig és 10 bar nyomásig. A 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás egyszerű telepítést tesz lehetővé. Legyen szó fűtésről vagy hűtésről, a WILO ATMOS PICO 25/1-6 mindig a legjobb teljesítményt nyújtja – hogy Ön nyugodtan élvezhesse otthona kényelmét minden évszakban. Válassza a WILO-t, és legyen része a folyamatos innovációnak és minőségnek!
Wilo-Atmos PICO nagy hatásfokú szivattyú ideális belépő szintű termék egy- és kétcsaládos házak számára. A leglényegesebb beállításokkal és funkciókkal felszerelve rendkívül gyorsan és egyszerűen üzembe helyezhető fűtési, légkondicionálási és hűtési alkalmazásokhoz.
- Műszaki adatok A szivattyúzott folyadék hőmérséklete -10 °C és +95 °C között
- Hálózati csatlakozás 1~230 V, 50 Hz
- IPX2D védelmi osztály
- Menetes csatlakozás Rp 1, Rp 1 és Rp 11 Max. üzemi nyomás 10 bar
- Anyagok Szivattyúház: szürkeöntvény (EN-GJL-200)
- Járókerék: szintetikus anyag (PP – 40% GF)
- Szivattyútengely: Rozsdamentes acél Csapágyak: metalgrafit
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wilo |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IPX2D |
| Súly | 1,8 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Anyaga | Szürkeöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 40 W |


