Wilo Yonos Pico -Z 25/05-6 180 mm cirkulációs szivattyú (4255418)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wilo Yonos Pico -Z 25/05-6 180 mm cirkulációs szivattyú (4255418)
Tapasztalja meg a hatékony és megbízható melegvíz-ellátás új szintjét a WILO YONOS PICO-Z 25/05-6 180 HMV keringető szivattyúval! Ez a kiváló minőségű, rozsdamentes nemesacélból készült szivattyú nemcsak hosszú élettartamot és maximális megbízhatóságot garantál, hanem modern technológiájával és 40 kW teljesítményével minden igényt kielégít. Az akár 10 bar maximális üzemi nyomásnak és az X4D elektromos védettségnek köszönhetően Ön mindig biztonságban tudhatja rendszerét. A 180 mm-es beépítési hosszúság, a 6/4″ csatlakozás és az egyszerű, 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás révén a telepítés gyors és problémamentes. A csupán 3,8 kg-os súly pedig megkönnyíti a kezelést és a karbantartást. Válassza a WILO innovációját, és élvezze otthonában a folyamatos melegvíz kényelmét és biztonságát nap mint nap!
Wilo Yonos PICO-Z 25/0,5-6 180 Cirkulációs szivattyú használati melegvízhez (4255418), nemesacél szivattyú házzal, járókerékkel a könnyebb mozgathatóság érdekében. Hőszigetelő burkolattal, amely növeli az energiahatékonyságát.
Wilo Yonos PICO-Z 25/0,5-6 180 Cirkulációs szivattyú használati melegvízhez (4255418) Motor névleges teljesítménye kW 0,03 Névleges áram A 0,44 Teljesítményfelvétel min/max W 4 – 40 Min./Max. fordulatszám 1/min 700 – 4200 Védelmi osztály motor IP X4D Szigetelési osztály F Hálózati csatlakozás V/Hz 230/50-60 Min./Max. közeghőmérséklet °C 2 – 95 Min./Max környezeti hőmérséklet °C -10 – +40 Maximális üzemi nyomás bar 10 Szívóoldali csőcsatlakozás G 11 Nyomóoldali csőcsatlakozás G 11 Beépítési hossz mm 180 Fordulatszám-szabályozás Frekvenciaváltó Motorvédelem Integrált Szivattyúház Nemesacél Járókerék PPO-GF30 Tengely Oxidkerámia Légtelenítő funkció Manuális
- LED-kijelző az alapérték beállításához, a folyamatos fogyasztás wattban, valamint az átfolyás m3/h-ban történő kijelzésére
- Beépített motorvédelem
- Automatikus blokkolás-mentesítő funkció
- Manuális légtelenítési funkció a forgórész-tér légtelenítéséhez
- Kézi újraindítás
- Nemesacélból készült szivattyúház
- Elektromos gyorscsatlakozás a Wilo-csatlakozó segítségével
- Hőszigetelő burkolat
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wilo |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | X4D |
| Súly | 3,8 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 40 Kw |
| Kivitel | HMV keringető szivattyú |
| Anyaga | Nemesacél |
| Felhasználási terület | HMV rendszer |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |


