Gumi Tömités 3/4″ 16x24x3 (710010300)
CIKKSZÁM: GU-710010300
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Gumi Tömités 3/4″ 16x24x3 (710010300)
A 3/4′ GUMI TÖMITÉS 16x24x3 /6111/ a Jankovics és Jankovics Kft minőségi terméke, amely minden szerelő és barkácsoló álma, amikor tökéletes tömítést keres golyóscsapokhoz, szerelvényekhez vagy idomokhoz. Ez a strapabíró, gumiból készült tömítés pontosan illeszkedik a 16x24x3 mm-es méretekhez, így biztosítva a szivárgásmentes, megbízható kapcsolatot minden használat során. Pehelykönnyű – mindössze 0,01 kg – mégis kimagasló teljesítményt nyújt, hogy Ön mindig nyugodt lehessen otthona vagy munkahelye vízvezetékei miatt. Válassza ezt a tömítést, ha hosszú távú, problémamentes megoldásra vágyik, ahol a minőség és a precizitás nem csupán elvárás, hanem alapkövetelmény! Bízza a részleteket a Jankovics és Jankovics Kft szakértelmére, és tapasztalja meg a tökéletes tömítés erejét!
A hollander tömítések felhasználhatóak csővezetékek szereléséhez, menetes vízmérők, szerelvények, golyóscsapok, idomok, szelepek, stb. kötéseinek tömítésére.
- Egyedileg vulkanizált hollander gumitömítés:
- A Magyar Szabvány szerinti méretekben készülnek.
- Igény esetén más szabvány szerinti méretben, illetve különböző vastagságban is tudjuk gyártani.
- A tömítések OTH engedéllyel rendelkeznek.
- Azbesztmentes hollander tömítés:
- A Magyar Szabvány szerinti méretekben készülnek.
- Igény esetén más szabvány szerinti méretben, illetve különböző vastagságban is tudjuk gyártani.
- A tömítések ivóvíz engedéllyel rendelkeznek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Jankovics és Jankovics Kft |
| Átmérő | 3/4" |
| Súly | 0,01 kg |
| Kivitel | Tömítés |
| Anyaga | Gumi |
| Felhasználási terület | Golyóscsapok,szerelvények,idomok |
| Méret | 16x24x3 mm |

