Henco standart 63×4.5 ötrétegű 16 bar /0,4mm 5fm/szál (05-634554)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Henco standart 63×4.5 ötrétegű 16 bar /0,4mm 5 fm (05-634554)
Fedezze fel a HENCO STANDARD 63X4,5 PE-XC ötrétegű cső erejét, amely kiváló választás minden komoly víz- vagy fűtésszerelési projekthez! Az 5 méteres szálban kapható, alumíniumbetétes, PE-Xc anyagból készült cső 16 bar maximális üzemi nyomást bír, így biztonságot és tartósságot nyújt még a legnagyobb igénybevétel mellett is. Az 63 mm-es átmérő és 4,5 mm-es falvastagság tökéletes egyensúlyt teremt a könnyű szerelhetőség és a maximális megbízhatóság között. A HENCO által gyártott ötrétegű technológia garantálja a hosszú élettartamot, megelőzve a korróziót és csökkentve a hőveszteséget. Válassza a minőséget és az innovációt, hogy rendszere stabil, biztonságos és energiahatékony legyen – a HENCO STANDARD csővel minden összeáll, ami igazán számít!
Kiválóan alkalmas: központi fűtés, padlófűtési rendszerek kialakításához , valamint hálózati ivóvízrendszer kiépítésére
Flexibilis, alaktartó alacsony hőfokon is
Maximálisan vízpára diffúzió- és oxigénmentes
Korrózióálló
A műanyag csőre jellemző hangszigetelés
A legjobb hő- és nyomásállóság
Alacsony lineáris tágulási együttható
A Henco Standard többrétegű cső szerkezete 5 rétegből áll:
• A belső cső nagy sűrűségű polietilénből készült elektronsugarasan térhálósított szemcsék (PE-Xc)
• Kiváló minőségű ragasztóréteg (20 N/cm2)
• Alumínium cső (hosszában varratmentesen hegesztve)
• Kiváló minőségű ragasztóréteg (20 N/cm2)
A cső megfelel az ATG, KIWA KOMO és DVGW műszaki követelményeknek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,189 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Átmérő | 63 mm |
| Súly | 1,189 |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 5 fm |
| Falvastagság | 4,5 |
| Anyaga | PE-Xc |


