Honeywell D05FS 1/2″ Nyomáscsökkentő 1,5-6 bar (D05F-1/2A)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Honeywell D05FS 1/2″ Nyomáscsökkentő 1,5-6 bar (D05F-1/2A)
A Honeywell D05FS-1/2″A nyomáscsökkentő egy kivételes eszköz, amely garantálja, hogy otthonában vagy munkahelyén mindig ideális legyen a víznyomás. Beállítási tartománya 1,5 és 6 bar között szabadon állítható, így pontosan az Ön igényeihez igazítható. 1/2″-os csatlakozása révén könnyen telepíthető a legtöbb vízrendszerhez, ráadásul mindössze 0,3 kilogrammos súlyának köszönhetően nem jelent többletterhet. A Honeywell megbízható minőséget kínál, így hosszú távon számíthat rá, hogy a vízvezeték-rendszere megóvható lesz a túlzott nyomástól, ezzel növelve annak élettartamát és csökkentve a karbantartási költségeket. A D05FS-1/2″A nyomáscsökkentővel Ön is a biztonság és kényelem új szintjét tapasztalhatja meg minden csepp vízzel. Tegye próbára, és élvezze a Honeywell által nyújtott nyugalmat minden nap!
DVGW-tanúsítvány az 1/2″ – 1″ méretben Közeg Víz, nem agresszív folyadékok, sűrített levegő és nitrogén DIN EN 12502 szerint Szeleptest anyaga sárgaréz, horganymentes
Rugóház anyaga műanyag Csatlakozás típusa külső menetes Max. közeg hőmérséklet 70 oC Nyomástűrés PN25 Nyomás alapjel tartomány 1,5 … 6 bar Alapjel skála igen Átlátszó szűrőcsésze nem Nyomáskiegyenlített szelep kialakítás igen
További leírás • A kilépő oldali nyomás az állítógombbal módosítható • A beállított nyomásérték a skáláról közvetlenül leolvasható • A szabályzó rugó nem érintkezik az áramló közeggel • A szelepbetét csúcsminőségű műanyagból készült és teljes egészében cserélhető. • Beépített finomszűrő betét.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Honeywell |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Beállítási tartomány | 1,5-6 bar |
| Súly | 0,3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Víznyomás csökkentő |
| Méret | 1/2" |
| Felhasználási terület | Viz |


