Ibo Magi2 Keringető szivattyú 25-80/180 (MGI22580180)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo Magi2 Keringető szivattyú 25-80/180 (MGI22580180)
Fedezd fel az IBO MAGI2 25-80/180 KERINGETŐ SZIVATTYÚ erejét, mely a legmagasabb energiahatékonysági osztállyal (A) gondoskodik otthonod melegéről, miközben pénztárcádat is kíméli! Az öntvény anyagból készült, masszív szerkezet időtálló megbízhatóságot kínál, legyen szó akár 110°C maximális hőmérsékletről vagy 10 bar üzemi nyomásról. Kompakt méretének (beépítési hossz: 180 mm, méret: 25-80) és könnyű, mindössze 2 kg-os súlyának köszönhetően egyszerűen telepíthető, mégis kiváló teljesítményt nyújt. Az IP42 elektromos védettség révén biztonságos működést garantál, a 230 V-os elektromos csatlakozás pedig univerzális használhatóságot tesz lehetővé. Válaszd az IBO MAGI2-t, és élvezd a gondtalan, hatékony fűtést minden szezonban – mert az áramlásban van az erő!
Az IBO MAGI keringető szivattyúk állandó mágneses motorral és nyomáskülönbség-szabályozóval vannak felszerelve, amely automatikusan és folyamatosan állítja be a szivattyú kapacitását a rendszer aktuális igényeinek megfelelően. A szivattyú vezérlőpanelét a motor tetejére helyezték, amely megkönnyíti a felhasználó számára a használatát. Az aktuális villamosenergia-fogyasztás megjelenik a kijelzőn. A szivattyú 8 üzemmóddal rendelkezik:• AUTO (gyári beállítás) – A legmagasabbtól a legalacsonyabb görbéig,az arányos nyomás karakterisztikus görbével• BL1 / BL2 -Arányos nyomásgörbék• HD1 / HD2 – Állandó nyomásgörbék• HS1/HS2/HS3 – Állandó fordulatszámú görbék.
ALKALMAZÁS:A MAGI keringető szivattyúk az alábbi rendszerekhez alkalmazhatóak:• Állandó hőmérsékletű fűtési rendszer változó áramlással• Változó hőmérsékletű fűtési rendszer• Éjszakai üzemmóddal rendelkező fűtési rendszer• Légkondicionáló rendszer• Ipari cirkulációs rendszer• Fűtési és használati melegvíz rendszer
„A” energiaosztályos cirkulációs szivattyú használható állandó vagy változó átfolyású központi fűtésrendszerekben és padlófűtésnél . Tápellátás: 230V ~ 50/60Hz – Max üzemi nyomás: 10 bar – Középhőmérséklet: 2°C és 110°C között – Környezeti hőmérséklet: max 40 Celsius fok – Védettség típusa: IP42 – Csatlakozás: GZ 1 1/2″
Rögzítési hossz: 180 mm – Motor teljesítmény: 5-70W – Maximális teljesítmény: 90 l/perc – Emelési magasság: 8 m-ig
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Súly | 2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Méret | 25-80 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Öntvény |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Elektromos védettség | IP42 |

