Ibo OHI Keringető szivattyú 25-60/180 HMV (OHI2560180)
CIKKSZÁM: IBO-OHI2560180
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo OHI Keringető szivattyú 25-60/180 HMV (OHI2560180)
IBO OHI 25-60/180mm – A melegvíz keringése új szintre emelve!
Tapasztalja meg a megbízhatóság és hatékonyság új dimenzióját az IBO OHI 25-60/180mm HMV keringető szivattyúval! Ez a masszív öntvényből készült készülék nemcsak a melegvíz ellátásban, hanem központi fűtéshez, napkollektoros rendszerekhez és klímaberendezésekhez is ideális választás. A 3 fokozatú szabályozásnak köszönhetően mindig az aktuális igényekhez igazíthatja teljesítményét, miközben a 46-63-92 W-os energiafelvétel energiatakarékosságot biztosít. A 180 mm-es beépítési hosszúság és a 6/4″-os csatlakozás könnyű integrálhatóságot kínál, a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás pedig univerzális alkalmazást tesz lehetővé. Az IP44-es védettség és a 90 °C-os maximális hőmérséklet garantálja a biztonságos működést akár extrém körülmények között is. Válassza az IBO minőségét, és élvezze otthonában a megbízható, folyamatos melegvíz- és fűtésellátást – mert az otthoni kényelem nem ismer kompromisszumot!
Tapasztalja meg a megbízhatóság és hatékonyság új dimenzióját az IBO OHI 25-60/180mm HMV keringető szivattyúval! Ez a masszív öntvényből készült készülék nemcsak a melegvíz ellátásban, hanem központi fűtéshez, napkollektoros rendszerekhez és klímaberendezésekhez is ideális választás. A 3 fokozatú szabályozásnak köszönhetően mindig az aktuális igényekhez igazíthatja teljesítményét, miközben a 46-63-92 W-os energiafelvétel energiatakarékosságot biztosít. A 180 mm-es beépítési hosszúság és a 6/4″-os csatlakozás könnyű integrálhatóságot kínál, a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás pedig univerzális alkalmazást tesz lehetővé. Az IP44-es védettség és a 90 °C-os maximális hőmérséklet garantálja a biztonságos működést akár extrém körülmények között is. Válassza az IBO minőségét, és élvezze otthonában a megbízható, folyamatos melegvíz- és fűtésellátást – mert az otthoni kényelem nem ismer kompromisszumot!
Az IBO OHI 25-60 / 180 mm keringető szivattyút melegvíz, központi fűtési rendszerek, szolár-, légkondicionáló- és hűtőrendszerek vizének keringetéséhez tervezték.
A szivattyú háromfokozatú kapcsolóval van felszerelve a motor forgórészének mechanikus forgatásához, amely biztosítja az optimális elektromos energia felhasználást.
Szivattyúnyak átmérője / csavar átmérője (11 x 1)
- energiatakarékos
- kompakt méretek
- egyszerű használat és telepítés
- problémamentes működés
- az agresszív vízi környezetnek ellenálló anyagok költséghatékonyak
- a kialakítás lehetővé teszi meghibásodás vagy karbantartás esetén a vezérlőegységet leválasztani a szivattyúról
- csendes működés még nagyobb sebességnél is köszönhetően a csapágy felhasznált anyagának
- teljesítmény (1/2/3): 46W/63W/ 92W
- maximális átfolyás (1/2/3): 22L/min/38L/min/55L/min
- maximális emelőmagasság (1/2/3): 3m / 5m / 6m
- közeg hőmérséklete: 2°C – 90 °C között
- maximális üzemi nyomás a vezetékben: 10 bar
- IP44 védelem
- háromfokozatú sebességszabályozás
- 1. teljesítményfokozat – 46 W
- 2. teljesítményfokozat – 63 W
- 3. teljesítményfokozat – 93 W
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 46-63-92 W |
| Kivitel | HMV keringető szivattyú |
| Méret | 25-60 |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Öntvény |
| Felhasználási terület | Melegviz,Központi fűtés,napkollektor,klima, |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Fokozat | 3 |
| Elektromos védettség | IP44 |


