Icma Viznyomáscsökkentő 1/2″ (9148AD06)
CIKKSZÁM: IC-91248AD06
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Icma Viznyomáscsökkentő 1/2″ (9148AD06)
Nyomás alatt is könnyedén: ICMA víznyomáscsökkentő – a tökéletes egyensúly mestere!
Az ICMA víznyomáscsökkentő 1/2″ kiváló választás mindazok számára, akik a háztartásuk víznyomását szeretnék biztonságosan és hatékonyan szabályozni. Nikkelezett anyagának köszönhetően nemcsak tartós és korrózióálló, hanem esztétikus megjelenést is kölcsönöz bármely vízvezeték rendszernek. A 1-4 bar közötti beállítási tartomány lehetővé teszi a precíz szabályozást, így mindig az optimális víznyomás mellett élvezheti a mindennapi kényelmet. Kompakt mérete (1/2″) és mindössze 0,255 kg-os súlya révén könnyen telepíthető, miközben akár 16 bar maximális üzemi nyomásnak és 90 °C hőmérsékletnek is ellenáll. Az ICMA gyártó szakértelme garancia a minőségre és a hosszú élettartamra. Válassza az ICMA víznyomáscsökkentőt, hogy otthonában mindig kiegyensúlyozott, problémamentes vízellátás legyen az alap!
Az ICMA víznyomáscsökkentő 1/2″ kiváló választás mindazok számára, akik a háztartásuk víznyomását szeretnék biztonságosan és hatékonyan szabályozni. Nikkelezett anyagának köszönhetően nemcsak tartós és korrózióálló, hanem esztétikus megjelenést is kölcsönöz bármely vízvezeték rendszernek. A 1-4 bar közötti beállítási tartomány lehetővé teszi a precíz szabályozást, így mindig az optimális víznyomás mellett élvezheti a mindennapi kényelmet. Kompakt mérete (1/2″) és mindössze 0,255 kg-os súlya révén könnyen telepíthető, miközben akár 16 bar maximális üzemi nyomásnak és 90 °C hőmérsékletnek is ellenáll. Az ICMA gyártó szakértelme garancia a minőségre és a hosszú élettartamra. Válassza az ICMA víznyomáscsökkentőt, hogy otthonában mindig kiegyensúlyozott, problémamentes vízellátás legyen az alap!
Csatlakozás : 1/2″ – 1/2″ BB menettel
Kimeneti nyomás állítható : 1 – 4 bar
Max. bemeneti nyomás : 16 bar
Maximális működési hőmérséklet: 90°C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Icma |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Beállítási tartomány | 1-4 bar |
| Súly | 0,255 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Víznyomás csökkentő |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Nikkelezett |


