Icma Alsós Manométer 80-as 1/2″ 0-6 bar (91255AD06)
CIKKSZÁM: IC-91255AD06
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Icma Alsós Manométer 80-as 1/2″ 0-6 bar (91255AD06)
Az ICMA 0-6 bar alsós manométer 80-as 1/2″ kivitelével
A strapabíró fém és műanyag anyaghasználat garantálja a hosszú élettartamot, míg a 80 mm-es átmérő és a könnyen leolvasható skála a mindennapi használatot teszi egyszerűvé és gyorssá.
Akár professzionális, akár otthoni környezetben dolgozik, ez a manométer tökéletes választás, hiszen a 0-6 bar mérési tartományával széles körű alkalmazhatóságot kínál.
Az alsó csatlakozásnak köszönhetően könnyedén beépíthető a rendszerbe, miközben a masszív, 1,058 kg súlyú kialakítás biztosítja a stabil rögzítést.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Icma |
| Átmérő | 80 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 1,058 kg |
| Max. üzemi nyomás | 0-6 bar |
| Kivitel | Alsós manométer |
| Anyaga | Fém,műanyag |
| Mérési tartomány | 0-6 bar |


