John Guest Kupak 20-as (PSE4620W)
CIKKSZÁM: IP-JG0005
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
John Guest Kupak 20-as (PSE4620W)
A JOHN GUEST KUPAK 20-AS: Zárjon biztonságot a csövére!
A JOHN GUEST KUPAK 20-AS PSE4620W a rezsi kategória igazi jolly jokere, amely minden ötrétegű csőrendszerben helytáll, legyen szó vízről, fűtésről, klímáról vagy akár levegőről. Polipropilén anyagának köszönhetően kimagasló ellenállóképességet és tartósságot biztosít, miközben a 20 mm-es átmérő és a könnyű, mindössze 0,01 kg-os súly egyszerű szerelhetőséget garantál. A John Guest név a minőség záloga, a kupak pedig akár 10 bar üzemi nyomás mellett is megbízható zárást nyújt. Akár új rendszer építéséről, akár javításról van szó, ez a kupak minden kihívásban helytáll. Használja bátran, ha hosszú távon biztonságos és profi megoldást keres – a JOHN GUEST KUPAK 20-AS PSE4620W-val csak jól járhat!
A JOHN GUEST KUPAK 20-AS PSE4620W a rezsi kategória igazi jolly jokere, amely minden ötrétegű csőrendszerben helytáll, legyen szó vízről, fűtésről, klímáról vagy akár levegőről. Polipropilén anyagának köszönhetően kimagasló ellenállóképességet és tartósságot biztosít, miközben a 20 mm-es átmérő és a könnyű, mindössze 0,01 kg-os súly egyszerű szerelhetőséget garantál. A John Guest név a minőség záloga, a kupak pedig akár 10 bar üzemi nyomás mellett is megbízható zárást nyújt. Akár új rendszer építéséről, akár javításról van szó, ez a kupak minden kihívásban helytáll. Használja bátran, ha hosszú távon biztonságos és profi megoldást keres – a JOHN GUEST KUPAK 20-AS PSE4620W-val csak jól járhat!
Felhasználás: hűtés, Ivóvíz/Folyadékok, HMV, Fűtés
Idom anyaga: acetálkopolimer
Kupak átmérője: 20 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | John Guest |
| Átmérő | 20 mm |
| Csatlakozás | Ötrétegű cső |
| Súly | 0,01 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Kupak |
| Anyaga | Polipropilén |
| Felhasználási terület | Viz,fűtés,klima,levegő |

