Leo XJWm 60/41 Kerti szivattyú 0,5 kw (XJWM6041)
CIKKSZÁM: IP-LEO-XJWM6041
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Leo XJWm 60/41 Kerti szivattyú 0,5 kw (XJWM6041)
LEO XJWm 60/41 – A kert szíve, amely mindig lendületben tartja az életet!
A LEO XJWm 60/41 KERTI SZIVATTYÚ 0,5kW nem csupán egy öntözési eszköz, hanem a kert és otthon szívdobbanása, amely minden csepp vizet hatékonyan mozgat, hogy növényei a legjobb gondoskodást kapják. Ez a kiváló minőségű öntöttvas szivattyú tökéletes választás automata öntözőrendszerekhez, valamint házi vagy díszkertek vízellátásához. A G1″ csatlakozás, a 230 V-os elektromos csatlakozás és az IP65-ös elektromos védettség gondoskodik a hosszútávú, biztonságos működésről, még kihívást jelentő körülmények között is. A 500 W-os teljesítmény, az akár 60°C-os maximális hőmérséklet, valamint a 41-36 méteres szállítómagasság mind azt szolgálja, hogy Ön gond nélkül élvezhesse a bőséges vízellátást. Kompakt, mindössze 3 kg-os súlya ellenére 50-60 liter vizet képes percenként szállítani, így ideális választás mindazoknak, akik egyszerre keresnek erőt, megbízhatóságot és könnyű kezelhetőséget. A LEO garanciájával a kertje mindig virágzó és élő marad!
A LEO XJWm 60/41 KERTI SZIVATTYÚ 0,5kW nem csupán egy öntözési eszköz, hanem a kert és otthon szívdobbanása, amely minden csepp vizet hatékonyan mozgat, hogy növényei a legjobb gondoskodást kapják. Ez a kiváló minőségű öntöttvas szivattyú tökéletes választás automata öntözőrendszerekhez, valamint házi vagy díszkertek vízellátásához. A G1″ csatlakozás, a 230 V-os elektromos csatlakozás és az IP65-ös elektromos védettség gondoskodik a hosszútávú, biztonságos működésről, még kihívást jelentő körülmények között is. A 500 W-os teljesítmény, az akár 60°C-os maximális hőmérséklet, valamint a 41-36 méteres szállítómagasság mind azt szolgálja, hogy Ön gond nélkül élvezhesse a bőséges vízellátást. Kompakt, mindössze 3 kg-os súlya ellenére 50-60 liter vizet képes percenként szállítani, így ideális választás mindazoknak, akik egyszerre keresnek erőt, megbízhatóságot és könnyű kezelhetőséget. A LEO garanciájával a kertje mindig virágzó és élő marad!
Feszültség : 230 Volt
Teljesítmény : 500 W
Max szívómélység : 9 Méter
Szállítási teljesítmény : 60 liter / perc
Emelőmagasság : 41 Méter
Szivócsatlakozás : 1″
Nyomócsatlakozás : 1″
Munkapont : 21 méteren 3 m3 / óra
Járókerék : Noryl
Típus Kerti, önfelszívó szivattyúTeljesítmény 500 WSzivattyúház anyaga ÖntvényEnergiaforrás ElektromosMaximális emelőmagasság 36 mMaximális vízhőmérséklet 60 °CMaximális szállítási mennyiség 50 liter/perc
Műszaki adatok
| Tömeg | 14 kg |
|---|---|
| Gyártó | Leo |
| Csatlakozás | G1" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | IP65 |
| Súly | 3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 500 W |
| Vízoldali teljesítmény | 50-60 l/perc |
| Max. hőmérséklet | 60 °C |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Felhasználási terület | Automata Öntözőrendszer,házi és diszkertek |
| Max. szállítómagasság | 41-36 m |


