Mosógép Bekötő tömlő 2 fm (220010750)
CIKKSZÁM: JA-220010750
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mosógép Bekötő tömlő 2 fm (220010750)
MOSÓGÉP BEKÖTŐ TÖMLŐ 2fm – Ez a kiváló minőségű, poliészter anyagból készült tömlő nemcsak tartós, de a 3/4″ belső menettel és a sarok csatlakozóval gyerekjáték a mosógépedhez illeszteni.
Akár 10 bar maximális üzemi nyomást is elbír, így nagy biztonságot nyújt a vízellátásban, miközben mindössze 0,123 kg súlyával könnyedén kezelhető.
A két méter hosszúság ideális a legtöbb háztartás számára, hogy kényelmesen elérje a szükséges csatlakozási pontokat.
- Mosógépbekötőcső
- Csatlakozása 3/4″ belső menettel és 3/4″ belsőmenetes sarok csatlakozóval
- Üzemi nyomás: 10 bar
- A cső anyaga: polyester
- Külső átmérő: 15,5mm
- Belső átmérő: 10mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Egyéb |
| Csatlakozás | 3/4" belső menettel és 3/4" belsőmenetes sarok csatlakozóval |
| Súly | 0,123 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Mosógép bekötó tömlő |
| Hosszúság | 2 fm |
| Anyaga | Polyester |
| Felhasználási terület | Mosógép |

