Wavin K1 Szigetelt többrétegű cső 25×2,5 piros 25fm/tek (FFCS25P)
CIKKSZÁM: K1-FFCSZ25P
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wavin K1 Szigetelt többrétegű cső 25×2,5 piros 25fm/tek (FFCS25P)
A WAVIN K1 D25X2.5 szigetelt többrétegű cső piros színben nem csupán egy eszköz, hanem a biztonság, megbízhatóság és modernitás szimbóluma a fűtési és vízellátási rendszerekben. Kiváló minőségű, Pexc.Ox.Diff mentes anyagának köszönhetően hosszú távon ellenáll a korróziónak, a külső behatásoknak és a nyomásnak, hiszen akár 6 bar üzemi nyomást is könnyedén elvisel. Az átmérője 25 mm, 25 fm-es tekercsével egyszerűen telepíthető és nagyobb felületek ellátására is ideális. A 6 mm-es szigetelés gondoskodik arról, hogy a hőveszteség minimális legyen, így energiatakarékosságot és komfortot biztosít minden otthonban. A Wavin, mint megbízható gyártó garancia arra, hogy Ön egy olyan terméket választ, amelyben minden csepp víz biztonságban és hatékonyságban érkezik meg rendeltetési helyére. Válassza a WAVIN K1 csövet, és építse a jövő fűtési rendszerét már ma!
Ötrétegű cső előszigeteléssel
Használati ivóvízrendszerhez és fűtési rendszerekhez alkalmazható
Egy belső térhálósított polietilénrétegből, egy középső tompahegesztett alumíniumrétegből, valamint egy külső PE-HD rétegből áll
Tapadásközvetítő réteg található a három csőréteg között
Oxigéndiffúzió-, valamint belső lerakódásmentes
Szűk helyek esetén is ideális megoldás
Gyors szerelést biztosít
Rendkívül korrózióálló
Kiváló minőség
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wavin |
| Átmérő | 25 mm |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,35 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Fűtés, vizellátás |
| Hosszúság | 25 fm |
| Szín | Piros |
| Anyaga | Pexc.Ox.Diff mentes |
| Szigetelés vastagsága | 6 mm |


