Wavin K5 Falikorong bm 16×1/2″ (TTFB16)
CIKKSZÁM: K5-TTFB16
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wavin K5 Falikorong bm 16×1/2″ (TTFB16)
A TTFB16 WAVIN K5 falikorong D16x1/2″ 3079854 kiváló választás azoknak, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a minőség és a tartósság terén. Az erős PPSU anyagból készült, így ellenáll a magas hőmérsékletnek (70-85 °C) és a jelentős üzemi nyomásnak (6-10 bar) is, ezért hosszú élettartamot és megbízhatóságot biztosít minden szerelési munkához. A 16 mm-es átmérő és az 1/2″-os csatlakozás révén könnyen integrálható bármely rendszerbe, miközben a mindössze 0,1 kg-os súly megkönnyíti a szerelést. A Wavin név garancia arra, hogy a legmodernebb technológiával és precizitással készül minden alkatrész. Válaszd a TTFB16 WAVIN K5 falikorongot, és élvezd a kiváló minőséget, amely a falak mögött is számít – mert a valódi erő a részletekben rejlik!
A Wavin Tigris K5 idomok az őket megelőző Tigris K1 sikerén és megbízhatóságán alapulnak,
de a továbbfejlesztett funkcióknak köszönhetően még egyszerűbb szerelést és jobb működést tesznek lehetővé.
A Tigris K5 idomok a 16-40 mm-es mérettartományban érhetők el egyelőre –
az ennél nagyobb átmérők a már jól bevált K1 rendszer tagjaiként állnak rendelkezésre.
Tigris K5 Tigris
polifenil-szulfon test (PPSU)
korrózióálló acél préshüvely anyag
sárgaréz test
korrózióálló acél préshüvely csőátmérő (?) [mm]
16-40 csőátmérő (?) [mm]
16-40 max. üzemi hőmérséklet [°C]
85 (6 bar nyomáson)
70 (10 bar nyomáson) max. üzemi hőmérséklet [°C]
85 (6 bar nyomáson)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wavin |
| Átmérő | 16 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6-10 bar |
| Kivitel | Falikorong |
| Max. hőmérséklet | 70-85 °C |
| Anyaga | PPSU |


