Kludi Pure&Easy Mosdócsaptelep 60 mm leeresztő nélkül (37387.0565)
CIKKSZÁM: KL-37387.0565
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Kludi Pure&Easy Mosdócsaptelep 60 mm leeresztő nélkül (37387.0565)
Tiszta forma, könnyed használat – a Pure&Easy-vel minden nap tökéletesen indul!
A KLUDI PURE&EASY mosdócsaptelep egyszerre testesíti meg a modern dizájnt és a kompromisszummentes funkcionalitást – mindezt krómozott fém felülettel, ami nemcsak ragyogóan elegáns, hanem könnyen tisztítható is. A 125 mm magasságú, letisztult vonalvezetésű csaptelep 110 mm-es kinyúlásával és 355 mm-es bekötőcső hosszával ideális választás a legtöbb fürdőszobába, miközben a G3/8″ csatlakozás és az M24x1 perlátor minden modern igényt kielégít. A 7 l/perc vízoldali teljesítménynek köszönhetően nemcsak környezettudatos, de takarékos is. A Pure&Easy család tagjaként ez a csaptelep a megbízhatóságot és a stílust jelenti, súlya 3 kg, így masszív és időtálló. Tegye fürdőszobáját inspiráló helyszínné, ahol minden reggel a tisztaság és egyszerűség élménye várja!
A KLUDI PURE&EASY mosdócsaptelep egyszerre testesíti meg a modern dizájnt és a kompromisszummentes funkcionalitást – mindezt krómozott fém felülettel, ami nemcsak ragyogóan elegáns, hanem könnyen tisztítható is. A 125 mm magasságú, letisztult vonalvezetésű csaptelep 110 mm-es kinyúlásával és 355 mm-es bekötőcső hosszával ideális választás a legtöbb fürdőszobába, miközben a G3/8″ csatlakozás és az M24x1 perlátor minden modern igényt kielégít. A 7 l/perc vízoldali teljesítménynek köszönhetően nemcsak környezettudatos, de takarékos is. A Pure&Easy család tagjaként ez a csaptelep a megbízhatóságot és a stílust jelenti, súlya 3 kg, így masszív és időtálló. Tegye fürdőszobáját inspiráló helyszínné, ahol minden reggel a tisztaság és egyszerűség élménye várja!
Mosdócsap lefolyógarnitúra nélkül
egylyukas szerelési mód
teli fogantyú, fém
kerámia vezérlőegység (K36) állítható hőfokkorlátozóval
M24 perlátor
átfolyási osztály: Z (7 l/perc)
gyors rögzítő rendszer
flexibilis bekötőcső, G3/8, 355 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Csatlakozás | G3/8" |
| Magasság | 125 mm |
| Súly | 3 kg |
| Kivitel | Mosdó csaptelep |
| Vízoldali teljesítmény | 7 l/perc |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Család | Pure&Easy |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 355 mm |
| Kinyúlás | 110 mm |


