Mofém Mambo-5 kádtöltő csaptelep+tartó (151-0021-00)
CIKKSZÁM: MOF151-0021-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Mambo-5 kádtöltő csaptelep+tartó (151-0021-00)
Mofém Mambo-5: Egy mozdulat, és máris áramlik a kényelem!
A Mofém Mambo-5 kádtöltő csaptelep nem csupán egy eszköz a fürdőszobában, hanem a mindennapi kényelem megtestesítője. Egykaros kialakításának köszönhetően könnyedén szabályozhatja a víz hőmérsékletét és erősségét, így minden fürdés igazi élménnyé válik. A 1500 mm hosszú gégecső nagy mozgásteret biztosít, a falra szerelhető kivitel pedig modern, letisztult megjelenést ad otthonának. A króm szín nemcsak elegáns, de hosszan tartó ragyogást is garantál. A praktikus M24x1 perlátor és a 35 mm-es kartus gondoskodik a hatékony vízhasználatról. Bízza magát a Mofém több évtizedes tapasztalatára, és válassza a Mambo-5-öt, hogy minden fürdőzés igazi feltöltődés legyen! Fedezze fel a minőséget, amelyben öröm lesz élni nap mint nap.
A Mofém Mambo-5 kádtöltő csaptelep nem csupán egy eszköz a fürdőszobában, hanem a mindennapi kényelem megtestesítője. Egykaros kialakításának köszönhetően könnyedén szabályozhatja a víz hőmérsékletét és erősségét, így minden fürdés igazi élménnyé válik. A 1500 mm hosszú gégecső nagy mozgásteret biztosít, a falra szerelhető kivitel pedig modern, letisztult megjelenést ad otthonának. A króm szín nemcsak elegáns, de hosszan tartó ragyogást is garantál. A praktikus M24x1 perlátor és a 35 mm-es kartus gondoskodik a hatékony vízhasználatról. Bízza magát a Mofém több évtizedes tapasztalatára, és válassza a Mambo-5-öt, hogy minden fürdőzés igazi feltöltődés legyen! Fedezze fel a minőséget, amelyben öröm lesz élni nap mint nap.
- Kézizuhannyal
- 1500 mm gégecsővel
- Fali zuhanytartóval
- Vízátbocsátás:15 l/min
- Vízkőmentes M24x1 HONEYCOMB perlátorral
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Kád töltő csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Mambo-5 |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Gégecső hossza | 1500 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Fali |


