Mofém Basic fix zuhanyszett (275-0032-07)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
- Mofém Basic fix zuhanyszett (275-0032-07)
Frissítő élmény, ami kézben tartható – Mofém Basic zuhanyszett, ahol a funkcionalitás találkozik a stílussal!
A MOFÉM FIX ZUHANYSZETT BASIC MOF275-0032-07 tökéletes választás mindazok számára, akik a megbízhatóságot, a praktikumot és a modern dizájnt keresik fürdőszobájukban. A krómozott fém anyag ellenállóvá és tartóssá teszi a zuhanyszettet, miközben ragyogó fényével minden helyiséget elegánssá varázsol. A 1500 mm hosszú gégecső optimális mozgásszabadságot biztosít, így a zuhanyzás valódi, felszabadító élménnyé válik. A 70 mm átmérőjű kézizuhany egyetlen, de tökéletesen optimalizált funkcióval rendelkezik, hogy minden alkalommal frissítő vízsugarat élvezhess. A mindössze 0,35 kg súlyú készülék könnyed használatot, egyszerű felszerelést és hosszú élettartamot garantál. Válaszd a Mofém Basic zuhanyszettet, és emeld új szintre a mindennapi felfrissülés élményét!
- Basic fali zuhanytartó
- Basic kézizuhany
- 1 funkció: Eső
- O70mm
- Megerősített fém gégecső 1500 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Súly | 0,35 kg |
| Kivitel | Kézi zuhany |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Család | Mofém Basic |
| Kézizuhany funkciók | 1 |
| Kézizuhany átmérő | 70 mm |
| Gégecső hossza | 1500 mm |


