Mofém Basic zuhanyfej 1 funkciós (275-0035-07)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
- Mofém Basic zuhanyfej 1 funkciós (275-0035-07)
Mofém Basic zuhanyfej – Frissítő élmény minden cseppben!
A MOFÉM BASIC ZUHANYFEJ 1 FUNKC.MOF275-0035-07 segítségével minden fürdés igazi felfrissülés! A mindössze 1 kg súlyú, 70 mm átmérőjű kézizuhany műanyagból készült, így könnyedén kezelhető és egyszerűen felszerelhető a szabványos 1/2″ csatlakozásnak köszönhetően. Egyetlen funkciója tökéletes választás azoknak, akik az egyszerű, mégis hatékony vízsugárra vágynak nap mint nap. A Mofém minősége garancia arra, hogy hosszú távon megbízható társad lesz a fürdőszobában. Innovatív kialakítása nemcsak modern megjelenést biztosít, hanem gondoskodik arról is, hogy minden zuhanyzás egy kis szünet legyen a rohanó hétköznapokban. Válaszd a Mofém zuhanyfejet, és engedd, hogy a vízcseppek feltöltsenek energiával minden alkalommal!
- 1 funkció:
- Eső
- Vízkőmentes
- O70mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 1 kg |
| Kivitel | Zuhanyfej |
| Anyaga | Műanyag |
| Család | Mofém zuhany |
| Kézizuhany funkciók | 1 |
| Kézizuhany átmérő | 70 mm |


