Reflex N 25 L Fűtési Tágulási tartály 4 bar (8206301)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex N 25 L Fűtési Tágulási tartály 4 bar (8206301)
REFLEX N 25 – Tágulj nagyra, de maradj biztonságban!
A REFLEX N 25 FŰTÉSI TÁG.TARTÁLY 4 BAR a tökéletes megoldás azok számára, akik nem kötnek kompromisszumot a biztonság és hatékonyság terén. Az akár 120 °C-os maximális hőmérséklet-állóságával és 4 bar üzemi nyomásával bátran szembenéz a legnagyobb kihívásokkal is, legyen szó fűtésről vagy hűtésről. A 25 literes űrtartalom és a mindössze 4,4 kg-os súly kiváló arányt biztosít, így könnyű beépíteni, ugyanakkor bőséges helyet ad a rendszer hőtágulásának. A Reflex megbízhatósága, a 3/4”-os csatlakozás és a 308 mm-es átmérő miatt a tartály rugalmasan illeszkedik a legtöbb rendszerbe. A 477 mm-es magasságával kompakt, mégis nagy teljesítményre képes. Válaszd a REFLEX N 25 tágulási tartályt, és éld át a nyugalom és biztonság új dimenzióját otthonodban vagy munkahelyeden – hiszen egy jó rendszer alapja a megbízható tágulási tartály!
Reflex N 25 fűtési tágulási tartály 25 literes kivitelben, 4 bar maximális üzemi nyomással. A Reflex N tartályai fűtő és hűtő alkalmazásokhoz készült, fali kivitelben, menetes csatlakozással.
- Kiválóan alkalmas fűtési és hűtési alkalmazásokhoz
- R 3/4″ menetes csatlakozás
- Maximális üzemi hőmérséklet: 70 oC
- Szabványnak megfelelő
- Előnyomás: 1,5 bar
- Átmérő:308 mm
- Magasság:477 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 4,35 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 308 mm |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Súly | 4,4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Kivitel | Fűtés, hűtés |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Űrtartalom | 25 l |
| Magasság | 477 mm |


