HL-136N Golyós Kondenzviz gyüjtő szifon (640010305)
CIKKSZÁM: SF 640010305
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
HL-136N Golyós Kondenzviz gyüjtő szifon (640010305)
HL-136T Szifon: Cseppnyi megoldás, óriási hatékonyság!
Fedezze fel a HL-136T Szifon golyós kondenzvíz elvezető erejét, amely a mindennapi komfort és biztonság záloga otthonában vagy munkahelyén! Az erős és tartós PP anyagból készült szifon vízszintes és függőleges beépítésre is tökéletes, így maximális rugalmasságot biztosít minden helyzetben. Kompakt mérete – 12-18 mm beépítési hosszúság és 95 mm magasság – révén szinte bármilyen környezetbe könnyedén illeszthető. A DN40 csatlakozásnak köszönhetően a kondenzvíz elvezetése egyszerű és megbízható, miközben a 0,302 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít. A HL márkanév garancia a minőségre és tartósságra, így biztos lehet benne, hogy választásával hosszú távon is gondtalan működést élvezhet. Ne engedje, hogy a kondenzvíz problémát okozzon: válassza a HL-136T szifont, és élvezze a tiszta, biztonságos légkört minden nap!
Fedezze fel a HL-136T Szifon golyós kondenzvíz elvezető erejét, amely a mindennapi komfort és biztonság záloga otthonában vagy munkahelyén! Az erős és tartós PP anyagból készült szifon vízszintes és függőleges beépítésre is tökéletes, így maximális rugalmasságot biztosít minden helyzetben. Kompakt mérete – 12-18 mm beépítési hosszúság és 95 mm magasság – révén szinte bármilyen környezetbe könnyedén illeszthető. A DN40 csatlakozásnak köszönhetően a kondenzvíz elvezetése egyszerű és megbízható, miközben a 0,302 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít. A HL márkanév garancia a minőségre és tartósságra, így biztos lehet benne, hogy választásával hosszú távon is gondtalan működést élvezhet. Ne engedje, hogy a kondenzvíz problémát okozzon: válassza a HL-136T szifont, és élvezze a tiszta, biztonságos légkört minden nap!
Dn40 kimenet
5/4″ függőleges vagy vizszintes bemenettel
60 mm vizbűzzárral
kiegészitő mechanikus bűzzárral
tisztitó kazettával
anyaga:pp
csatlakozó méret:Dn40x5/4″
beépitési magasság:95 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Csatlakozás | Dn40 |
| Súly | 0,302 kg |
| Kivitel | Kondenzvíz elvezetés |
| Méret | 5/4" |
| Anyaga | PP |
| Felhasználási terület | Kondenzviz elvezetés |
| Beépítési hosszúság | 12-18 mm |
| Beépítés | Vizszintes,függőleges |
| Beépítési magasság | 95 mm |


