HL-5100PR Padlószifon DN50/75 Klick-Klack rácstartóval (HL5100PR)
CIKKSZÁM: SF-HL5100PR
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
HL-5100PR Padlószifon DN50/75 Klick-Klack rácstartóval (HL5100PR)
Padlólefolyó, amely könnyedén viszi a terheket – HL-5100PR, ahol minden csepp a helyére kerül!
Az HL-5100PR PADLÓLEFOLYÓ DN50/75 KLICK-KLACK RÁCSTARTÓVAL egy olyan megoldás, amely a mindennapi komfortot és hatékonyságot ötvözi egyetlen eszközben. A 145×145 mm-es fém és műanyag kivitel, a masszív, mégis elegáns rács, valamint a 80 mm-es magasság révén tökéletesen illeszkedik bármilyen padlóba, miközben megbízható vízelvezetést biztosít. A Klick-Klack tartozéknak köszönhetően a beszerelés és a tisztítás gyerekjáték, így időt és energiát takaríthat meg Önnek. A DN50-DN75 csatlakozás lehetővé teszi a széleskörű felhasználást, legyen szó új építkezésről vagy felújításról. Az HL gyártó által garantált minőség és a vízszintes iránytörés még tovább növeli a termék értékét. Válassza ezt a padlószifont, ha hosszú távú megoldást keres, amelyre mindig számíthat!
Az HL-5100PR PADLÓLEFOLYÓ DN50/75 KLICK-KLACK RÁCSTARTÓVAL egy olyan megoldás, amely a mindennapi komfortot és hatékonyságot ötvözi egyetlen eszközben. A 145×145 mm-es fém és műanyag kivitel, a masszív, mégis elegáns rács, valamint a 80 mm-es magasság révén tökéletesen illeszkedik bármilyen padlóba, miközben megbízható vízelvezetést biztosít. A Klick-Klack tartozéknak köszönhetően a beszerelés és a tisztítás gyerekjáték, így időt és energiát takaríthat meg Önnek. A DN50-DN75 csatlakozás lehetővé teszi a széleskörű felhasználást, legyen szó új építkezésről vagy felújításról. Az HL gyártó által garantált minőség és a vízszintes iránytörés még tovább növeli a termék értékét. Válassza ezt a padlószifont, ha hosszú távú megoldást keres, amelyre mindig számíthat!
Padlólefolyó DN50/75 vízszintes kimenettel, szigetelő karimával,
Primus bűzzárral, amely víz nélkül is bűzzáró, 8-80mm-ig beállítható rácstartóval, 145x145mm Klick-Klack nemesacél rácstartó kerettel, 138x138mm-es nemesacél lefolyóráccsal, szifontest- és rácstartó védőfedéllel.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Csatlakozás | DN50-DN75 |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 1 kg |
| Kivitel | Padlószifon |
| Iránytörés | Vizszintes |
| Anyaga | Fém,műanyag |
| Külső átmérő | 145×145 mm |
| Felhasználási terület | Padló összefolyó |
| Ágak száma | 1 |
| Rács | 138×138 mm |
| Tartozék | Klick-Klack |


