Uponor Uni Pipe Plus IPPC ötrétegű cső 20×2,25 100 fm (1084910)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Uponor Uni Pipe Plus IPPC ötrétegű cső 20×2,25 100 fm (1084910)
Az Uponor Uni Pipe Plus IPPC ötrétegű cső 20×2,25 mm-es méretben, 100 fm-es tekercsben nem csupán egy cső, hanem a modern fűtési rendszerek szíve-lelke! A kiváló minőségű Pe-Rt anyagból készült ötrétegű szerkezet biztosítja a kiemelkedő tartósságot, rugalmasságot és hosszú élettartamot, miközben akár 90 °C-os maximális hőmérsékleten és 10 bar üzemi nyomás mellett is megbízhatóan teljesít. Könnyű súlyának (mindössze 0,17 kg) köszönhetően a szerelése gyors és egyszerű, így időt és energiát takarít meg a szakembereknek. Az Uponor Uni Pipe Plus IPPC tökéletes választás felületfűtéshez és osztókhoz, hiszen minimális hőveszteséggel, maximális hatékonysággal vezeti el az energiát otthona minden pontjára. Válassza az Uponor minőségét, és tegye otthonát igazán komfortossá és energiatakarékossá!
Többrétegű cső tekercses kivitelben.Az Uni Pipe PLUS szálas és tekercselt kivitelben is kapható
Rugalmasabb és hajlékonyabb mint a hagyományos ötrétegű csövek
A gyors szereléssel időt takarít meg
A kevesebb fitting csökkenti a költségeket
Az Uni pipe PLUS húzott alumínium rétege alaktartóbb a hagyományos ötrétegű csöveknél
Fali szerelés is megoldható vele esztétikusan
Hideg, meleg vízhez, fűtési rendszerekhez
Uponor fém- és műanyag idomokkal kompatibilis
Egyedülálló, varratnélküli kialakítás
Kivételes hajlíthatóság
Egyszerű szerelés
Maximális hőmérséklet: 90 °C
Maximális üzemi nyomás: 10 bar
Hővezető képesség: 0,4 W / m x K
Hőtágulási együttható: 25×10-6 m / m x K
Legkisebb kézi hajlítási sugár: 80 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,17 kg |
|---|---|
| Gyártó | Uponor |
| Átmérő | 20×2,25 mm |
| Súly | 0,17 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű cső |
| Hosszúság | 100 fm |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Pe-Rt |


