Viega forrasztható 15-3/4″ KM átmeneti idom (102234)
CIKKSZÁM: VG33-102234
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 15-3/4″ KM átmeneti idom (102234)
VIEGA 15-3/4″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉG – Ahol a vörösöntvény találkozik a tökéletes illeszkedéssel!
Ha igazán megbízható, tartós és sokoldalú forrasztható réz idomot keresel, a VIEGA 15-3/4″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉG kiváló választás! Ez a kivételes vörösöntvényből készült forraszvég nemcsak a fűtési rendszerekben, hanem ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegő rendszerekben is tökéletesen alkalmazható. A Viega márkanév garancia a minőségre és a precizitásra, míg a 15-3/4″ átmérő és a mindössze 0,0375 kg-os súly könnyű telepítést és tartósságot biztosít. A KM csatlakozóval ellátott kialakítás gyors, biztonságos szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát takaríthatsz meg. Válaszd a VIEGA forrasztható réz idomot, és élvezd a szakértők által is elismert kiemelkedő minőséget és megbízhatóságot minden projektedben!
Ha igazán megbízható, tartós és sokoldalú forrasztható réz idomot keresel, a VIEGA 15-3/4″ KM V.ÖNT. FORRASZVÉG kiváló választás! Ez a kivételes vörösöntvényből készült forraszvég nemcsak a fűtési rendszerekben, hanem ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegő rendszerekben is tökéletesen alkalmazható. A Viega márkanév garancia a minőségre és a precizitásra, míg a 15-3/4″ átmérő és a mindössze 0,0375 kg-os súly könnyű telepítést és tartósságot biztosít. A KM csatlakozóval ellátott kialakítás gyors, biztonságos szerelést tesz lehetővé, így időt és energiát takaríthatsz meg. Válaszd a VIEGA forrasztható réz idomot, és élvezd a szakértők által is elismert kiemelkedő minőséget és megbízhatóságot minden projektedben!
modellszám: 94243G
Kialakítás:
- forrasztható csatlakozó
- R menet
- vörösöntvény
Jelölés:
- DVGW
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,03753 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15-3/4" |
| Súly | 0,0375 kg |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Méret | 15-3/4" |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


