Viega Megapress 2″ karmantyú (694807)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 2″ karmantyú (694807)
VIEGA MEGAPRESS 2″ KARMANTYÚ – A szorítás, amiben megbízhatsz!
A VIEGA MEGAPRESS 2″ KARMANTYÚ az ötvözetlen acél erejével és a precíz német mérnöki munkával ötvözve nyújt megoldást fűtési és hűtési rendszerek számára. Kialakításának köszönhetően egyszerűen és gyorsan telepíthető, miközben a 10 bar maximális üzemi nyomás garantálja a biztonságos és hosszú távú működést. A 2″-os csatlakozás univerzális kompatibilitást kínál, így könnyen illeszthető számos rendszerbe. Súlya mindössze 0,671 kg, de meglepően strapabíró és tartós. A Viega márkanév a minőséget és a megbízhatóságot jelenti, ezért biztos lehetsz benne, hogy a VIEGA MEGAPRESS karmantyúval mindig stabil rendszert építhetsz. Ne bízd a véletlenre a csatlakozások erejét – válaszd a biztonság és egyszerűség kombinációját, amit ez a kiváló karmantyú kínál!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4215
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,671 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 2" |
| Súly | 0,671 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Karmantyú |


