Viega 16-1/2″ Pexfit Pro KM könyök (607722)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ Pexfit Pro KM könyök (607722)
Hajlítsd a lehetőségeket a VIEGA PEXFIT PRO KM könyökkel!
A VIEGA 16-1/2′ PEXFIT PRO KM könyök a tökéletes választás, ha megbízható és sokoldalú csatlakoztatásra van szükséged a fűtési, ivóvíz-, csapadékvíz- vagy akár sűrített levegő rendszerekben. Vörösöntvény anyaga nemcsak tartósságot, hanem kiváló korrózióállóságot is biztosít, így hosszú távon is megőrizheti minőségét. A 16×2 mm-es átmérő és a 16-1/2″-os csatlakozás egyszerű és gyors szerelhetőséget kínál, miközben a maximum 10 bar üzemi nyomásnak is ellenáll. Mindössze 0,06 kg-os súlya révén könnyen kezelhető, mégis erős és masszív. A Viega márka garantálja a csúcstechnológiát és a megbízhatóságot, így a PEXFIT PRO KM könyök nem csupán egy alkatrész, hanem egy biztos pont a rendszeredben. Válaszd ezt az innovatív megoldást, és tapasztald meg, hogyan könnyítheti meg a mindennapokat egy okosan megtervezett szerelvény!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4714
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,06 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-1/2" |
| Súly | 0,06 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


