Viega 20-3/4″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607982)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-3/4″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607982)
VIEGA PEXFIT – A biztos csatlakozás, ami összeköti az élet áramlását!
A VIEGA 20-3/4′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. egy olyan vörösöntvényből készült, kiváló minőségű csatlakozó, amelyet kifejezetten arra terveztek, hogy hosszú távon is megbízhatóan szolgálja a fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegős rendszerek igényeit. Az innovatív 20×2,3 mm átmérő és a Bm csatlakozó kialakítás révén egyszerűen és gyorsan illeszthető, miközben a Viega márkanév garanciát jelent a tartósságra és precizitásra. 10 bar maximális üzemi nyomásával és mindössze 0,074 kg súlyával könnyedén kezelhető, mégis rendkívül strapabíró. Válassza a VIEGA PEXFIT megoldásait, ha fontos Önnek a biztonság, a minőség és a megbízhatóság – mert a tökéletes rendszer apró részleteken múlik!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4712
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,074 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-3/4" |
| Súly | 0,074 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


