Viega 16-1/2″-16 Pexfit Pro BM T-idom (608026)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″-16 Pexfit Pro BM T-idom (608026)
VIEGA PEXFIT PRO BM T IDOM – A megbízhatóság szíve a csövek között!
Válassza a VIEGA 16X1/2’X16 PEXFIT PRO BM T IDOM-ot, ha kompromisszumok nélküli minőségre és hosszú élettartamra vágyik otthona vagy ipari rendszere számára! Ez a vörösöntvényből készült T idom a legkorszerűbb megoldás fűtési, ivóvíz-, csapadékvíz- és sűrített levegő rendszerekben, hiszen 10 bar maximális üzemi nyomásával megbízható teljesítményt nyújt minden helyzetben. A 16×2 mm-es átmérő és a 16-1/2″-16 csatlakozás egyszerű és rugalmas szerelést tesz lehetővé, miközben rendkívül könnyű, mindössze 0,0575 kg-os súlyával a telepítés is gyerekjáték. A Viega név garancia a precizitásra és innovációra, így Ön biztos lehet benne, hogy egy olyan terméket választott, amely hosszú távon is megállja a helyét. Ne elégedjen meg kevesebbel – döntsön a biztonság és a megbízhatóság mellett, válassza a VIEGA PEXFIT PRO BM T IDOM-ot!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4717
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0575 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-1/2"-16 |
| Súly | 0,0575 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm T idom |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


