Viega 20x20x20 Pexfit Pro T-idom (608804)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20x20x20 Pexfit Pro T-idom (608804)
A tökéletes összeköttetés: VIEGA 20X20X20 PEXFIT PRO T idom, ahol a megbízhatóság találkozik az innovációval!
Fedezze fel a VIEGA 20X20X20 PEXFIT PRO T idomot, amely új szintre emeli a szerelési projektek minőségét és biztonságát! Ez a kiváló minőségű PPSU anyagból készült T idom nem csupán a fűtés, ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegő rendszerekben alkalmazható sokoldalúan, de a 10 bar maximális üzemi nyomásával a legmagasabb elvárásoknak is megfelel. Az egységes 20x20x20-as csatlakozási méret egyszerű és gyors szerelést tesz lehetővé, míg a minimális, mindössze 0,023 kg-os súly könnyeddé és praktikusabbá teszi a munkát. A Viega név a megbízhatóság és tartósság szinonimája, ezért válassza ezt a T idomot, ha hosszú távú, problémamentes működésre vágyik! Tervezze meg jövőjét a VIEGA PEXFIT rendszerrel, ahol minden összeköttetés erősebbé teszi otthonát vagy vállalkozását!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0295 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20x20x20 |
| Csatlakozás | 20x20x20 |
| Súly | 0,023 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


