Félkemény Vörösrézcső 22×1 mm (680110022)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Félkemény Vörösrézcső 22×1 mm (680110022)
A 22-es V.RÉZCSŐ FÉLKEMÉNY: ahol a megbízhatóság és sokoldalúság egy csőbe sűrűsödik!
Válassza a 22-es V.RÉZCSŐ FÉLKEMÉNY-t, amely tökéletes társ a mindennapi víz- és gázszerelési feladatokhoz! A HME Cop Germany által gyártott, kiváló minőségű vörösréz anyagból készült cső 22 mm-es átmérővel és 1 mm-es falvastagsággal büszkélkedhet, ezáltal ellenáll a legkeményebb kihívásoknak is. Félkemény kivitelének köszönhetően egyaránt könnyen hajlítható és rendkívül tartós, így hosszútávon biztosítja az otthon vagy ipari létesítmény biztonságát. A 5 fm hosszúságú cső mindössze 0,587 kg, így könnyen kezelhető, szállítható, és a szerelők munkáját is megkönnyíti. Akár új rendszert épít, akár felújít, a 22-es V.RÉZCSŐ FÉLKEMÉNY a megbízhatóság záloga, mely minden cseppjében a minőséget képviseli. Fedezze fel, hogyan teheti otthonát vagy vállalkozását még biztonságosabbá és korszerűbbé ezzel a kivételes termékkel!
Magas higénia jellemző,ezáltal alkalmas használati és ivóviz vezetésre is.
Nem rozsdásodik és kiválóan ellenáll a korróziónak.
Könnyen hajlitható.Félkemény rézcső fűtéshez vagy keményforrasztással gázvezetékhez.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,587 kg |
|---|---|
| Gyártó | HME Cop Germany |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,587 kg |
| Kivitel | Félkemény rézcső |
| Hosszúság | 5 fm |
| Falvastagság | 1 mm |
| Felhasználási terület | Viz és Gáz |
| Anyaga | Vörösréz |

