Uponor comfort plus cső 20×2 120fm (1009228)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Uponor comfort plus cső 20×2 120fm (1009228)
UPONOR COMFORT PLUS CSŐ – A meleg otthon titka a padló alatt rejtőzik!
Az UPONOR COMFORT PLUS CSŐ 20×2,0 120FM/TEK. a modern otthonok energiahatékony padlófűtési rendszereinek alapköve. A kiváló minőségű Pe-Xa anyagból készült cső optimális hőeloszlást és hosszú élettartamot biztosít, miközben akár 90 °C-os maximális hőmérsékletet és 6/8 bar üzemi nyomást is könnyedén elvisel. Az Uponor márka neve a megbízhatóságról és innovációról ismert, így biztos lehet benne, hogy otthona padlófűtése minden pillanatban komfortos lesz. A 120 méteres tekercsnek köszönhetően nagyobb felületek is könnyedén lefedhetők, ráadásul a cső könnyű súlya (mindössze 0,123 kg) egyszerűbbé teszi a telepítést. Válassza az UPONOR COMFORT PLUS CSŐT, ha biztonságos, gazdaságos és kényelmes fűtésre vágyik, amely hosszú távon is maximális teljesítményt nyújt.
Engel eljárással, peroxiddal térhálósított polietilén cső
(PE-Xa), EN ISO 15875 szabvány „Műanyag
csővezetékrendszerek meleg és hideg vizes
berendezésekhez – Térhálósított polietilén” előírásainak
megfelelően. Mechanikai védőréteggel ellátva. Az Uponor
Comfort ill. Comfort PLUS csövek etilén-vinil alkohol (EVOH)
oxigéndiffúziós védőréteggel van ellátva a DIN 4726
szabványnak megfelően, mely megakadályozza a
rendszerelemek korrózióját.
Alkalmazási osztály 4+5/ 6 bar
Max. üzemi hőmérséklet: 90°C
Üzemzavar hőmérséklet: 100°C
Üzemi nyomás 6/8 bar, 90°C/70°C-nál
Tűzvédelmi osztály: E ( DIN EN 13501-1)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Uponor |
| Átmérő | 20×2 |
| Súly | 0,123 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6/8 bar |
| Hosszúság | 120 fm |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Pe-Xa |
| Felhasználási terület | Padlófűtés |


