K-Flex ST szigetelő csőhéj 64/9 klima csőre (2331EC09064)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
K-Flex ST szigetelő csőhéj 64/9 klima csőre (2331EC09064)
A termék csak egész szálban rendelhető!
K-FLEX ST: A hő védelem bajnoka, ahol a fekete elegancia találkozik a teljesítménnyel!
Fedezze fel a 64/9 K-FLEX ST szigetelt csőhéjat, amely nem csupán a hőszigetelés mestere, de a megbízhatóság szimbóluma is a Spur kínálatában! Ez a fekete színű, 64 mm átmérőjű és 9 mm falvastagságú csőhéj tökéletes választás minden magas hőmérsékletű rendszerhez, ahol a biztonság és a tartósság kulcsfontosságú. A 2 fm hosszúságú kivitel a könnyű szerelhetőség záloga, miközben a max. 85 °C-ig garantált védelem gondoskodik arról, hogy rendszere hosszú távon is zavartalanul működjön. Pehelykönnyű, mindössze 0,217 kg súlya ellenére masszív és strapabíró, így Ön mindig biztos lehet abban, hogy a kiválasztott Spur termék minden elvárásnak megfelel. Válassza a K-FLEX ST csőhéjat, és élvezze a professzionális szigetelés magabiztosságát, hiszen a kimagasló teljesítmény mostantól fekete köntösben érkezik!
Elasztomer zártcellás szigetelanyag, melynek a szigetelési falvastaság 9 mm. Az elasztomer csőhéjak 2 m hosszúak, ezeket nem áll módunkban vágni, illetve tehát a minimális rendelési mennyiség 2 m.
A rugalmas, műkaucsuk alapú szigetelőanyagok a páralecsapódást megakadályozzák. A zártcellás szigetelőanyagok alkalmazási területe elsősorban klíma- és hűtéstechnika, de megfelelő megoldást nyújt a fűtéstechnikai berendezésekre, rendszerekre is. A lapanyagok sík felületekre, tartályokra, szellőzéstechnikára kiválóan alkalmas, illetve nagy átmérőjű csövek szigetelése is tökéletesen megoldható velük. A K-Flex gyártó megoldást kínál a ragasztástechnikára . A termék hőszigetelési tulajdonságait hosszútávon megőrzi, a piacon kapható zártcellás termékek közül a K-Flex az egyik legjobb ár-érték arányú termék.
A K-Flex ST zártcellás szigetelőanyagainak a legfontosabb műszaki tulajdonságai és paraméterei:
– Tűzveszélyességi besorolása: B1 nehezen éghető
– Alkalmazási hőmérséklet: -160°C-től +85°C-ig
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,217 kg |
|---|---|
| Gyártó | Spur |
| Átmérő | 64 mm |
| Súly | 0,217 kg |
| Hosszúság | 2 fm |
| Max. hőmérséklet | 85 °C |
| Szín | Fekete |
| Kivitel | Klima csőhéj |
| Falvastagság | 9 mm |
| Felhasználási terület | Magas hőmérsékletű rendszerhez |

