Dunaterm NG 400 fűtési tágulási tartály CMF (04400351HGD)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm NG 400 fűtési tágulási tartály CMF (04400351HGD)
Dunaterm NG 400 l fűtési tágulási tartály 6 bar cmf nem csupán egy acéllemezből készült zárt tartály, hanem a hatékonyság, megbízhatóság és biztonság szimbóluma otthonod vagy ipari létesítményed számára. A 600 mm átmérőjű, 1480 mm magas szerkezet 55 kg-os tömegével és 400 literes űrtartalmával a legnagyobb kihívásokra is megoldást jelent. Az akár 100 °C-os maximális hőmérséklet és a 6 bar üzemi nyomás révén a Dunaterm Brand terméke kiemelkedik a tágulási tartályok piacán. A tartály 1″-os csatlakozási lehetőséget biztosít, így egyszerűen integrálható meglévő rendszerekbe. Válaszd a Dunaterm tágulási tartályt, ha hosszú távú védelmet, megbízható működést és maximális biztonságot szeretnél fűtési rendszeredhez! Emeld új szintre komfortodat és gondoskodj rendszereid zavartalan működéséről, hiszen a Dunaterm NG 400 l a biztos alap, amire minden évszakban számíthatsz!
A Dunaterm NG 400 fűtési tágulási tartály lehetővé teszi a fűtőközeg (víz) hőmérsékletének emelkedéséből adódó vízdilatáció kompenzálását.
A fűtési és hűtési rendszerekben csak zárt atmoszférikus körökben telepíthető úgy, hogy a folyadék nem korrozív és kémiailag
agresszív víz.
Termék kódja: CMF
Mérete: 400 liter
Átmérő: 600 mm
Magasság: 1480 mm
Súlya: 55 kg
Max. nyomás: 6 bar
Próba nyomás: 9 bar
Biztonságiszelep érték: 1,5 bar
Hőtartomány: -10-100C°
Szín: piros
Műszaki adatok
| Tömeg | 55 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 600 mm |
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 55 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Zárt tágulási tartály |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Anyaga | Acéllemez |
| Űrtartalom | 400 l |
| Magasság | 1480 mm |
Letölthető dokumentumok
Dunaterm NG fűtési tágulási tartály használati utmutató 2021.12

