Viega Tempoplex Zuhanytálca szifon függőleges 112×40/50 (576455)
CIKKSZÁM: VG21-576455
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Tempoplex Zuhanytálca szifon függőleges 112×40/50 (576455)
Krómozott takarófedél, kivehető szifon, függőleges lefolyócső, minimális magfurat-O 180
záróvízmagasság 50 mm
lefolyási teljesítmény torlasztási magasság 15 mm 0,64 l/s
DIN EN 274 minőségellenőrzött
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,39 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 115 mm |
| Csatlakozás | 50/40 |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 0,39 kg |
| Anyaga | Műanyag,fém |
| Kivitel | Zuhany szifon |
| Felhasználási terület | Zuhany tálcához |


