Viega Temponox 18-as 1 tokos iv (808938)
CIKKSZÁM: VGF10-808938
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 18-as 1 tokos iv (808938)
Viega Temponox – ahol az acél találkozik a megbízhatósággal!
A VIEGA TEMPONOX 18-AS 1 TOKOS IV tökéletes választás mindazok számára, akik a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszereikhez keresnek kiemelkedő tartósságot és megbízhatóságot. Rozsdamentes acél anyagának köszönhetően ellenáll a korróziónak és hosszú távon is megőrzi kiváló minőségét, így biztosítva, hogy rendszere zavartalanul és biztonságosan működjön. Az egyszerű, de hatékony 1 tokos kivitel megkönnyíti a beszerelést, míg az optimális, 18 mm-es átmérő széles körű kompatibilitást kínál. Bár ivóvízhez nem alkalmas, ipari és fűtési alkalmazásokban igazi erősségeket mutat. A Viega név garancia arra, hogy Ön olyan megoldást választ, amely nem csak a mai, hanem a holnapi kihívásoknak is megfelel. Válassza a minőséget, válassza a Viega Temponoxot!
A VIEGA TEMPONOX 18-AS 1 TOKOS IV tökéletes választás mindazok számára, akik a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszereikhez keresnek kiemelkedő tartósságot és megbízhatóságot. Rozsdamentes acél anyagának köszönhetően ellenáll a korróziónak és hosszú távon is megőrzi kiváló minőségét, így biztosítva, hogy rendszere zavartalanul és biztonságosan működjön. Az egyszerű, de hatékony 1 tokos kivitel megkönnyíti a beszerelést, míg az optimális, 18 mm-es átmérő széles körű kompatibilitást kínál. Bár ivóvízhez nem alkalmas, ipari és fűtési alkalmazásokban igazi erősségeket mutat. A Viega név garancia arra, hogy Ön olyan megoldást választ, amely nem csak a mai, hanem a holnapi kihívásoknak is megfelel. Válassza a minőséget, válassza a Viega Temponoxot!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0468 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,046 kg |
| Méret | 18 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


