Viega Temponox 54-es 2 tokos iv (809690)
CIKKSZÁM: VGF10-809690
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-es 2 tokos iv (809690)
Csendes erő, rozsdamentes védelem – VIEGA TEMPONOX 54-es 2 tokos IV, ahol a minőség halk marad!
A VIEGA TEMPONOX 54-es 2 tokos IV nem csupán egy cső, hanem a tartósság és megbízhatóság szimbóluma minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben. Rozsdamentes acél anyaga gondoskodik arról, hogy hosszú távon is ellenálljon a korróziónak és a környezeti hatásoknak, miközben 54 mm-es átmérője és zajcsökkentett kivitele révén diszkréten simul bele a környezetébe, minimalizálva a működési zajokat. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más területen kiemelkedő teljesítményt nyújt, legyen szó akár ipari alkalmazásról vagy modern fűtési rendszerek kiépítéséről. A Viega név garancia a minőségre – bízza magát arra a technológiára, amely a csendes működés mellett a biztonságot és az egyszerű szerelhetőséget is garantálja! Válassza a TEMPONOX-ot, és tapasztalja meg, mit jelent, ha a kiváló minőség találkozik a praktikus megoldásokkal!
A VIEGA TEMPONOX 54-es 2 tokos IV nem csupán egy cső, hanem a tartósság és megbízhatóság szimbóluma minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben. Rozsdamentes acél anyaga gondoskodik arról, hogy hosszú távon is ellenálljon a korróziónak és a környezeti hatásoknak, miközben 54 mm-es átmérője és zajcsökkentett kivitele révén diszkréten simul bele a környezetébe, minimalizálva a működési zajokat. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más területen kiemelkedő teljesítményt nyújt, legyen szó akár ipari alkalmazásról vagy modern fűtési rendszerek kiépítéséről. A Viega név garancia a minőségre – bízza magát arra a technológiára, amely a csendes működés mellett a biztonságot és az egyszerű szerelhetőséget is garantálja! Válassza a TEMPONOX-ot, és tapasztalja meg, mit jelent, ha a kiváló minőség találkozik a praktikus megoldásokkal!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,446 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,446 |
| Méret | 54 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos zajcsökkentett cső |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


