Ariston Nimbus Plus 80 S-T NET R32 (3301889) 8 kW split hőszivattyú + AJÁNDÉK Alys 35 R32 (3,5 kW) fali split klímaberendezés
- Házhoz szállítás: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ariston Nimbus Plus 80 S-T NET R32 (3301889) 8 kW split hőszivattyú, 3 fázisú, 4kW-os fűtőpatronnal, fali beltéri egységgel + AJÁNDÉK Alys 35 R32 (3,5 kW) fali split klímaberendezés
Szétválasztott inverteres split kivitelű levegő,-víz hőszivattyú
Külső egyéséghez csatlakoztatott kültéri hőmérséklet érzékelővel
Akár távolról is vezérelhető
Tartozékként Light Gateway Wifis eszközzel
Sesys teljes rendszer szabályozóval szállítva
Gyárilag beépített Wifi csatlakozási lehetőség
Extrém hideg környezetben is
Napelemes rendszerekhez is csatlakoztatható
Lakóépületek fűtését/hűtésést biztosítja
Háromszoros szolgáltatási megoldás
Egyszerű üzembe helyezés
Kiváló minőség
Megfelel az Erp szabályozásnak
3fázisú csatlakozási lehetőség
Csendes működés
- Nimbus S net R32 kültéri egység
- Nimbus FS S R32 beltéri egység
- Sensys rendszer vezérlő egység
- Vezetékes külső hőmérséklet érzékelő
- Beépített Light Gateway Wifi-s interbiztosító eszköz
Műszaki adatok
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ariston |
| Szélesség | 600 mm |
| Elektromos teljesítmény | 4,5 kW |
| Elektromos védettség | IP24 |
| Hűtőközeg | R32 |
| COP | 3,7 |
| Éves energiafogyasztás | 4405 Kw/év |
| Mélység | 358 mm |
| Magasság | 716 mm |
| Elektromos csatlakozás | 400 V |



