Viega Temponox 15-1/2″ KM-tok (811488)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15-1/2″ KM-tok (811488)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – ahol az erő és a precizitás találkozik!
Fedezze fel a Viega Temponox 15-1/2″ KM-TOK csatlakozás préselhető rozsdamentes acél idom erejét és megbízhatóságát! Ez a 15 mm átmérőjű, 0,0478 kg súlyú termék tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez, ahol a minőség és a tartósság elengedhetetlen. A rozsdamentes acél kivitelnek köszönhetően rendkívül ellenálló a korrózióval és a külső behatásokkal szemben, így hosszú távon biztosítja a zavartalan működést. A Viega név garancia a precizitásra és az innovációra, így biztos lehet benne, hogy a KM-tok csatlakozás minden szerelési igénynek megfelel. Bár ivóvízhez nem alkalmas, számos más területen nyújt kiemelkedő teljesítményt. Válassza a Temponoxot, ha fontos Önnek a megbízhatóság, a gyors szerelhetőség és a kompromisszummentes minőség!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0478 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Méret | Km1/2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Súly | 0,0478 Kg |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


